טיפים לרכישת המתנה המושלמת לאישה שלך

זהו סיפור על הטיפים ששיתפתי עם בן דוד שלי על הדרך הקלה לבחור את המתנה המושלמת לאישה שלו. מאמר זה מובטח יחסוך לך את השבועות של כאב ראש ודאגה הקשורים לקבלת המתנה המושלמת.

זה היה ערב ראשון קריר והחלטתי לבקר את בן דודי - ג'ון. הדלת נפתחה אז הכנסתי את עצמי להיכנס. פגשתי אותו בוהה במחשב שלו; המבט על פניו היה כל כך רציני שהרגשתי שהוא לומד למשימה באחד מהנושאים האלה שהוא שונא. אפילו לא שמתי לב שאני שם. "היי, ג'ון" בירכתי "אתה נראה כל כך רציני, אתה לומד למבחן?" לאחר מכן הוא נכנס לקריינות ארוכה (שלא אשעמם אתכם בה) על איך הוא נכשל בעקביות בקבלת לחברה שלו (טרייסי) מתנות משמעותיות בעבר, וכיצד הוא היה כל כך נחוש לתת לה את המתנה המושלמת עבורה יום הולדת וזו הייתה הסיבה לשעותיו הארוכות לעבוד מול המחשב.

לאחר ששקלתי כמה סבל בן דודי והעובדה שהוא היה מעבר לכל תקווה, החלטתי לחלוק איתו סוד פשוט מטעה - ועכשיו איתך.

אז מה הסוד לקניית המתנה המושלמת לאישה שלך?

פשוט תשאל אותה!

רוב הסיכויים היא שהיא בעמדה הטובה ביותר לדעת מה היא רוצה בכל נקודת זמן, אז לשאול אותה מה היא רוצה היא דרך מובטחת להשיג לה את המתנה הטובה ביותר.

עכשיו אני יודע שאולי אתה חושב - "אבל מה אם אני רוצה שהמתנה תהיה הפתעה!"

ובכן, זו עדיין תהיה הפתעה אם לא תשאל ישירות; אתה צריך למצוא דרכים יצירתיות לשאול אותה. אתה יכול להתחיל שבועות לפני שאתה צריך לתת את המתנה ולשאול שאלה כמו: "מה לדעתך תהיה מתנת יום השנה הטובה ביותר מתנות ליום הולדת לאישה שלך אי פעם?" או "אם היית יכול לקבל כל חמש מתנות שהלב שלך רוצה מה הן היו?" עכשיו התפקיד שלך הוא לבחור אחד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *